• Обновено
Augusta Спортски Дами Слобода Здолниште

Augusta Спортски Дами Слобода Здолниште

Rating 
DEN 661.44

Залиха
Во магацинот.

Еластична,Полиестер.Еластична затворање.ВЕЗ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ!. 100% полиестер двојно сплетам ,Дами' одговара ,Покриени еластична корселе ,Контраст боја притисне кутија pleats со јарем ,Двојно-игла hemmed дното исто Така достапен и Девојки, Стил 9116.

Основни карактеристики

Најдобри понуди