• Обновено
BGYPT 7 Инчен LCD Акрилик Заградата Случај Контактирајте Екран Случај Носителот Заградата за Малина Пи 3 Моделот Б+

BGYPT 7 Инчен LCD Акрилик Заградата Случај Контактирајте Екран Случај Носителот Заградата за Малина Пи 3 Моделот

Rating 
DEN 2475.36

Залиха
Во магацинот.

Примена : Ова Акрилик Заштитни Случај Заградата Погоден за малина пи 7 инчен TFT контакт екранот, големината на екранот може да биде.Екранот, Малина пи и кабел не се вклучени, случај само.Соберат : имаме во прилог 7 екран во случај монтажа настава во ОК, ве Молиме обратете се до него, ако треба.Штеди простор : За Малина пи одбор може да биде инсталиран на грбот.Ве молиме Имајте на ум : Постои еден филм во секој случај, component, ве молиме да го отстраните пред монтажа тоа.Примена : Ова Акрилик Заштитни Случај Заградата Погоден за малина пи 7 инчен TFT контакт екранот, големината на екранот може да be Screen, Малина пи и кабел не се вклучени, случај само.Соберат : имаме во прилог 7 екран во случај монтажа настава во ОК, ве Молиме обратете се до него, ако треба.Штеди простор : За Малина пи одбор може да биде инсталиран на грбот.Ве молиме Имајте на ум : Постои еден филм во секој случај, component, ве молиме да го отстраните пред монтажа тоа.Големина на : 12.5 * 18.1 * 1.4 cm Colour : Black Material : Resin Package содржина : 1* екран case Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Двојна оска прилагодливи дизајн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди