• Обновено
WYTong Помине Фенови,ПРЕДВОДЕНА 48W УВ Помине Гел Лекување Помине Уметност Машина USB Светилка Светлина Помине Гел лак Фен

WYTong Помине Фенови,ПРЕДВОДЕНА 48W УВ Помине Гел Лекување Помине Уметност Машина USB Светилка Светлина Помине

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

10-ти да се исуши ноктите УВ лепак.Тоа е збор со 24pieces трајни 100000hrs ПРЕДВОДЕНА од монистра. ❤❤❤ Ги зачувате вашите пари : Одлично идеален за дома и салон употреба.ноктите УВ гел, ноктите градител гел, ноктите скулптура гел, лак гел, камења, лепак, ПРЕДВОДЕНА помине гел. ❤❤❤ WYTong обезбедува висок квалитет на услуга во поглед на квалитетот на работата, навремена испорака, вредноста за пари и најважната услуга за клиентите. ❤❤❤Ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да не најде нас. ❤ Карактеристики : Тајмер поставки : 60-тите/90-тите/120s This УВ LED Помине Светилка е усвоен на професионални напредни двојна извор на светлина технологија, го прави работи со сите УВ гел лак и LED гел лак, e.Моден дизајн и доволно голем простор да се направи полесно за лекување 5 ноктите.Голема идеален за дома и салон употреба.Пластика.на доградба на акрилни нокти комплет гел за нокти комплет со ув светлина гел ноктите гел ноктите комплет гел ноктите led помине светилка помине фен помине фенови за гел и редовни полски помине гел ноктите комплет за нокти светилка натупвам лак натупвам лак за полнење со ув светлина ув ламба ув led помине светилка на ув светлина за нокти ув помине светилка за на доградба на акрилни нокти помине гел гел градител за нокти помине комплет акрилик сет лак за складирање поли гел ноктите комплет со светилка ув светлина гел лак на ноктите фен за деца мали ноктите чудо бобинки.WYTong е посветена на донесувањето на високо квалитетен стил на живот производи!Ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди