• Обновено
Tork 161990 Универзална Бања Ткиво Се Тркалаат Opticore Ткиво 36/865/Случај

Tork 161990 Универзална Бања Ткиво Се Тркалаат Opticore Ткиво 36/865/Случај

Rating 
DEN 956.16

Залиха
Во магацинот.

Opti Core технологијата го намалува отпадот и трошоците од обезбедување на максимална употреба на секоја тркалаат.Зелено Печат и Eco Logo уверение за еколошка одговорност и позитивен имиџ.Висок капацитет 1,730 листови за диспензерот се намалува ризикот од производот runouts, намалува одржување на товарот и ја подобрува очекувањата на клиентите за услугите.Tork Универзална Бања Ткиво Тек со Opti Core карактеристики патентиран две-дел core технологијата и нуди уникатна комбинација на капацитет, отпад намалување, и квалитет.Оваа квалитет ткиво е 100% рециклиран и ги надминува ЕПА упатства за пост-потрошувачки отпад.Оваа врежана ткиво е направено со де-мастило и белење процеси во состојба на хлор и други штетни хемикалии како и функции повеќе од 25% намалување во јадрото материјал за еколошки подобро пакување.Овој висок капацитет ткиво е наменет за владини или други објекти кои имаат овластувања да биде зелена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди