• Обновено
Блиску до Обичај Постелнина француски Земја Темпирана Мрачно Базен Сино-Зелена Bradford Valance со памучен ткаенина на карета Провери Слој

Блиску до Обичај Постелнина француски Земја Темпирана Мрачно Базен Сино-Зелена Bradford Valance со памучен ткаенина

Rating 
DEN 2856.00

Залиха
Во магацинот.

Valance мерки 52" широк x 17" долго. 100% памук.Поставата ткаенината е од памук sateen.Координирање на прозорец третмани и постелнината се достапни.Направени во САД во нашата шиење соба од страна на квалификувани занаетчии.Бесплатни ткаенина своч по барање.Поставен традиционалните темпирана шари во базен сино-зелен на крем позадина.Вклучува еден двоен-обложени Bradford valance со избор на модели за назад слој.Вкупната Големина е 52" широк x 17" долго.Должина се мери од врвот на род џеб до долниот раб. 3" прачка џеб, 2" заглавие.Valance е 100% памук.Поставата ткаенина е ecru памук sateen.Хемиско чистење не е препорачливо.ОВА Е ПРИЛАГОДЕНО ЦЕЛ.ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 1-3 НЕДЕЛИ ЗА ИСПОРАКА.Координирање на шемите на Собирање : француски Земја Базен Зелена Toile, Темпирана Шари, памучен ткаенина на карета Проверка.Проверете нашите други огласи за усогласување и координирање на кревет, бања, прозорец и дома декор предмети.БЕСПЛАТНИ ткаенина своч..структурата своч ќе ви овозможи да се види на боја и текстура на ткаенина, пред да се купи.За да побарате бесплатно своч, испратете ни e-mail со вашата поштенска адреса и ткаенина што би сакал да видам.За нас..Нашите постелнина, прозорец третмани и дома акценти се сопствени направени во САД во нашата шиење соба од страна на квалификувани занаетчии кои имаат над 40 години искуство и кои, повеќе е најважно, земете голема гордост во нивната работа.Ќе бидете импресионирани од супериорна изведба на нашите производи и внимание на детали.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Основни карактеристики

Најдобри понуди