• Обновено
Kastar 3-Пакет НП-FH100 Батеријата и LCD AC Полнач Компатибилен со Sony DCR-HC39, DCR-HC40, DCR-HC41, DCR-HC42, DCR-HC44, DCR-HC45, DCR-HC46, DCR-HC47, DCR-HC48, DCR-HC50, DCR-HC51, DCR-HC52

Kastar 3-Пакет НП-FH100 Батеријата и LCD AC Полнач Компатибилен со Sony DCR-HC39, DCR-HC40, DCR-HC41, DCR-HC42,

Rating 
DEN 1103.76

Залиха
Во магацинот.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Овој апарат го прикажува статусот на полнење и капацитетот на батеријата; Количка за рамен pin за лесни за складирање.Полначот Текст : AC 100~240 V 50~60 Hz; Излез : наизменична СТРУЈА 8.Батерија Тип : Литиум-Јонска; Батеријата Напон : 7.Кога полначот не е користење на НАИЗМЕНИЧНА струја, лесно да се провери вашиот статус на батеријата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди