• Обновено
Hikvision ДС-9664NI-I8 64 Канал 4K NVR,Plug and Play Црна

Hikvision ДС-9664NI-I8 64 Канал 4K NVR,Plug and Play Црна

Rating 
DEN 3551.76

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.До 8 SATA интерфејс.Трета страна мрежно поддржани камери.До 12 Мегапиксели резолуција на снимањето.Поддршка на различни VCA откривање на алармот и VCA за пребарување.Поддршка HDD топла трампа со RAID0,1,5,6,10 складирање шема да се конфигурираат.Совети : Брза испорака!Во парк!Ние ќе ја испрати преку DHL да се Намали времето на чекање!Answer : ___________________________ Note : Квалитетот на Производот ве Молиме погледнете за што од СТРАНА на Безбедносните Inc.Пакет на камери ДС-2 CD2042 WD-јас ,4 MP IR Bullet Мрежна Камера l До 4 мегапикселна висока резолуција l Целосна HD1080p видео l Двојна крак л 4mm/6mm фиксен објектив l 120d B Широк Динамички Опсег l 3 D Дигитална Намалување на Шумот l Светлото Надомест l DC12 V & Рое l Поддршка H. 264+ l До 30m IR спектар l 3-оска прилагодување l IP67 времето-доказ за заштита l Метален домување & заградата Видео/Аудио Влез IP видео внесување : 64-ch двонасочна аудио влез : 1-ch, РКА (2.0 Vp-p, 1kΩ) Општи Напојување : 100 до 240 VAC, 50 до 60 Hz Потрошувачка(без хард диск и РОЕ) : ≤30 W Работна Температура : -10 ºC ~ +55 ºC (+14 ºF~ + 131 ºF) Работна Влажност : 10 % ~ 90 % Шасија : 19-инчен рек-монтирани 2 U шасија Димензии : 445 × 470 ×90 мм (17.5"× 18.5" × 3.5") Тежина(без HDD) : ≤ 10 Kg (22 lb) Нови автентични ,англиска Верзија,Може да се ажурира!Обезбедување на квалитет,Две-годишна гаранција,Увери купување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди