• Обновено
ДОНЧО-Близнак Уметноста Игра Помлад НИСКА МАНСАРДА, Бела Мијат/Темно Сива боја

ДОНЧО-Близнак Уметноста Игра Помлад НИСКА МАНСАРДА, Бела Мијат/Темно Сива боја

Rating 
DEN 6335.76

Залиха
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Цврст, здрав 100% Борови дрвена конструкција.Производ целокупната димензии – 81.7" L x 77.3" W x 38.5" H Фиока димензии – 24" L x 20" W x 9" H лимит на Тежина – 160 кг.Под простор – 12" H. Скала и слајд може да бидат сместени на секоја страна Креда одбор заврши преден панел.Заврши душек slat поддржува вклучен Душекот не се вклучени Изборен 2 фиоки се продава одделно.Оваа возбудлива Ниска Лофт Кревет носи многу имагинативна игра и забава за вашето дете соба и карактеристики 100% цврсто дрво изградба заедно со челик хардвер конекции за одлична цврстина, стабилност и издржливост.Оваа возбудлива Ниска Лофт Кревет носи многу имагинативна игра и забава за вашето дете соба и карактеристики 100% цврсто дрво изградба заедно со челик хардвер конекции за одлична цврстина, стабилност и издржливост.На прошетка до скала и слајд го направи дојдат во и надвор од креветот бриз.На креда одбор заврши предниот панел е сигурно да се погоди.Факултативна возен фиоки за складирање на располагање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди