• Обновено
YuYLin Трајни Dual Channel МОЖЕ да-Автобус FD Проширување Одбор МОЖЕ да Автобуска ЦЕНТАР за RPi Анти-Стареењето

YuYLin Трајни Dual Channel МОЖЕ да-Автобус FD Проширување Одбор МОЖЕ да Автобуска ЦЕНТАР за RPi Анти-Стареењето

Rating 
DEN 823.20

Залиха
Во магацинот.

Функција : Пренесува го Оценувате : 8 Mbps @ 10m 20 AWGSupport МОЖЕ да FDDC Моќ / RPi Power Fit Сите RPi Series120Ω Терминал Resistance Specifications : Влез : 12 V-24 V DCCAN FD Controllor : MCP2517 FDCAN FD Примачот : MCP2557 FDCAN FD Канал : 2 RPi Комуникација : SPIGrove : Grove I2 C*2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди