• Обновено
Луксузни Спортски Види Премиум Квалитет Види за Мажи (Портокал)

Луксузни Спортски Види Премиум Квалитет Види за Мажи (Портокал)

Rating 
DEN 1708.80

Залиха
Во магацинот.

Рака е дизајниран во нерѓосувачки челик, како и вистинска кожа.Chronography, светлечки раце, и авто датуми се исто така достапни.Доаѓа во нијанси на црна, бела, сива и портокалова.Поседува и шок издржливи и отпорни на вода квалитети.На затворач е дизајниран во хривнија стил и dial дијаметар е 48.5 mm.Ако сакате да уживате во нашите слободни брза испорака услуга, место вашата нарачка сега.Даде се обиде да Луксузни Спортски Види, тоа изгледа убаво во многу начини.Прво, тоа е шок и отпорен на вода додаток наменета за мажите без разлика кој стари тие се.На рака има и изгледа што значи не ' рѓосувачки челик и вистински квалитет кожа и двете се на располагање.Chronography, светлечки раце, и авто датуми се меѓу другите импресивни карактеристики.На затворач има хривнија стил.Нијансите на достапни бои црна, бела, портокалова и сива боја.Побрзај и ред сега!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди