• Обновено
Soapow 3-во-1 Конзола Стојат + Полнење Клупа + Складирање База Компатибилна со Xbox X Конзола Контролори

Soapow 3-во-1 Конзола Стојат + Полнење Клупа + Складирање База Компатибилна со Xbox X Конзола Контролори

Rating 
DEN 460.80

Залиха
Во магацинот.

Полнење на обвинителна клупа со индикатор за полнење функција може да ја полните два контролори во исто време.Складирање стојат може да се сместат до 16pcs игра диск кутии.Дизајниран за Xbox Серија X конзола за игри и контролори (конзола и контролорот не се вклучени).Дното на 3 стојат опремена со лизгачки заклучување фати, кој ви овозможува да се поврзете ги заедно за да ги користите.Конзола стои со 4pcs USB2.0 порта и сина светлина на дното.Спецификација : Точка Име : 3-во-1 Игра Kit Input : DC 5 V 1 AOutput : 500m Ah Material : Plastic Color : Black Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including Package Вклучува : 1 x Конзола Stand1 x Полнење Dock1 x Складирање Base1 x Тип-C Полнење Кабел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди