• Обновено
RiteAV 6 Порта Говорникот Џек Една Банда Ѕид Плоча за домашно Кино - Бело - Pack 2

RiteAV 6 Порта Говорникот Џек Една Банда Ѕид Плоча за домашно Кино - Бело - Pack 2

Rating 
DEN 444.00

Залиха
Во магацинот.

Жица е вметната звукот на ист начин на предната и задната страна на keystones.Приклучоци во Rite AV плочи се отстранува за идни надградби.Одговара на стандарден излез кутии и низок напон монтажа голема заграда.Секоја корекција поддржува еден говорник и факултетот за Snap-in клип обезбедува безбедна конекција.Притисни и игра - не се потребни алатки.Rite AV 6 Порта Говорникот Џек Плочи се исти и на предната и задната страна, па можете да го поврзете вашиот жица за нив во кратко време.Едноставно им помогнам во колор-кодирани, пролет натоварени копчиња и вметнете ја жицата од двете страни на плочата на ист начин.Нема алатки се потребни.Тие се буквално помогнам и да игра, па на процесот на инсталација е поедноставен, додека квалитетот на звукот не е компромитиран.На couplers обезбеди јасни, остри Hi-Fi Звук за домашно Кино и Аудио Системи слично.Rite AV Корекција Couplers се отстранува за да се овозможи лесно надградби или плоча ре-конфигурации во иднина.На здрав изградба на couplers обезбедува долг животен век и едноставен, евтин начин да го одржувате вашиот кабли скриени.Оваа дискретно решение ви овозможува да го насочите вашиот каблирање низ ѕидовите и резултати во чиста, професионални погледне зад ѕидот монтирани телевизии, монитори, проектори и центри за забава во двете станбени (home theater) и комерцијални (училница, boardroom, фабриката кат, студио, итн.) прилагодувања.Тие се качи на било стандардна големина штекер кутии или низок напон монтажа голема заграда со навртки кои се вклучени.На завртката глави се насликани да одговара на соодветната плоча боја за лесна изглед.Ние нудиме широк различни Конфигуриран Ѕид Плочи во асортиман на бои за да одговараат на сите ваши A/V барања.Овој оглас е за 2 Пакет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди