• Обновено
7 ФОЛКСВАГЕН Универзална Андроид Автомобил DVD Плеер со 3g/WiFi/BT GPS CANBUS,Аудио Стерео Радио,АВТОМОБИЛ Мултимедијални headunit

7 ФОЛКСВАГЕН Универзална Андроид Автомобил DVD Плеер со 3g/WiFi/BT GPS CANBUS,Аудио Стерео Радио,АВТОМОБИЛ Мултимедијални

Rating 
DEN 2999.76

Залиха
Во магацинот.

7 инчен Quad-core Андроид автомобил DVD,1 G RAM меморија,16 GB Flash,HD 1024*600. Bluetooth Phonecall,rear view camera,Воланот Контрола.GPS Навигација,Радио/ FM/AM Тјунер,USB/SD ,ПОМОШЕН ВО,CANBUS.Вградениот Wi Fi +Огледало Линк+ 3 G dongle +Гласовна контрола+Капацитивни Екран."ФОЛКСВАГЕН" универзална, по желба : OBD2,TPMS Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди