• Обновено
GYZCZX Сите-Метал Берберот Професионални Коса Clipper Електрични Cordless LCD Коса Тример Сребро Губење на Машина за Сечење Трева

GYZCZX Сите-Метал Берберот Професионални Коса Clipper Електрични Cordless LCD Коса Тример Сребро Губење на Машина

Rating 
DEN 5298.96

Залиха
Во магацинот.

1. LCD батеријата екранот, Можете јасно да ги видите останатите батеријата. 2. Професионални берберот алатка , или домашна употреба. 3. 4 сечење водичи(3/6/9/13 mm). 4. 3 V голема брзина професионални 390 голем мотор, константен број на револуцијата, 2 брзини. 5. Брзо полнење и силна моќ. 1. LCD батеријата екранот, Можете јасно да ги видите останатите battery2. професионални берберот алатка , или дома use3. 4 сечење водичи(3/6/9/13 mm)4. 3 V голема брзина професионални 390 голем мотор, константен број на револуцијата, 2 speeds5. брзо полнење и силна power Gender : Машки, женски.child Power Тип : Rechargeable Use : Лицето, брадата, moustache, берберот.Работно Време : 300 minutes Charging Време : 3 hours Voltage : 100-240 Engine : многу powerful Color : сребро и gold Material : ABSPackage се вклучени : 1 x коса clipper1 x Заштитна cover1 x charger1 x Чистење brush1 x Manual1 x приклучокот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди