• Обновено
Вокер Lumiled Sedalia Модерна Farmhouse Метал X Страна На Маса, 18 Инчи, Сива Измијте

Вокер Lumiled Sedalia Модерна Farmhouse Метал X Страна На Маса, 18 Инчи, Сива Измијте

Rating 
DEN 3243.60

Залиха
Во магацинот.

Димензии : 22" H x 18" D x 18" Л Врвот површината поддржува до 75 раздразнените синдром на дебелото црево.и на дното на тиер ги поддржува до 50 раздразнените синдром на дебелото црево.Направени со warp-отпорни МЕДИЈАПАН и издржлива и ламинатни заврши.Пар со појавување на кафе на маса, да ја заврши во собата.Бродови подготвен-да-соберат со чекор-по-чекор инструкции.Совршен вашата спална соба со нашите урбаните индустриски од страна на маса кој метал x облик на рамка.Оваа рустикални стилизирана акцент табела дава индустриски погледне за секоја соба, од вашата спална соба за вашата дневна соба.Со акценти на метал во текот почнувајќи од секоја табела врвот агол на x дизајн на двете страни на табелата.Овие црна насликани метални парчиња работат против цврст дизајн, додека вградениот полица и табела врвот обезбеди функција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди