• Обновено
M42 x 2 Допрете Метрички Навој Допрете ХСС Plug Допрете Десната Рака Брод од Експрес Испорака во 4 дена

M42 x 2 Допрете Метрички Навој Допрете ХСС Plug Допрете Десната Рака Брод од Експрес Испорака во 4 дена

Rating 
DEN 964.80

Залиха
Во магацинот.

M42 x 2 Метрички Навој Допрете.Ние ќе ја испрати од Експрес, клиентите можат да добијат во 4 дена.RH (десна страна), Светла (Соголени).Материјал : ХСС, земјата тема.Директно flute, plug допрете.Ако клиентите треба било тема славини или умира, и може да не најдете на нашиот инвентар, ве молиме испратете порака до нас.Ние може да обезбеди сопствен производство, услуги за клиенти.Обично ние може да заврши прилагодено производство на предмети преземање на една недела.

Основни карактеристики

Најдобри понуди