• Обновено
Бостон Terrier Булдог Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта, Симпатична Телефон Purses за Мажи Жени

Бостон Terrier Булдог Мобилен Телефон Чанта Crossbody, Телефон Торба, Crossbody Мобилен Телефон Паричникот Чанта,

Rating 
DEN 266.40

Залиха
Во магацинот.

9 инчен(L), рамо, рака е 43 инч.Crossbody Телефон Паричникот Материјал : Оваа мода телефон торба е направен на СТП кожа и издржливи хардвер , класичен и едноставен дизајн, стилски стил,мали телефон чанта може да се користи за долго време.Дизајниран со организацијата и стил на ум,, оваа мала crossbody видиме чанта има само право карактеристики за да ви помогнат во вашиот секојдневен живот.Мал крст тело чанта идеална опција за надворешна употреба , мулти-функција на дизајнирање, што е практичен и модерен.Може да има некои мали разлики помеѓу тон на боја на слики и дека на реалните предмети поради светлосни ефекти, се следи светлината и контрастот.Мали видиме торбичка одговара за Европски/Американски женски, и доволно долго за да го носат како crossbody/една торба.Телефон Торба Големина : Оваа ретро телефон crossbody торба е 7.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.Мулти Функционални : Повеќе простор и кредитни картички слотови ви овозможи да ги складирање секојдневно мал објект.Телефон Чанта Дизајн : Видиме торбичка има еден предниот џеб, две главни џебови, и три внатрешна картичка слотови, 2 предвремените на копче.Можете да го носат околу hands-free и чување на вашите предмети организирани.6 инчен(H) * 4.Совршен избор кога сакате торба која е исклучителна.5-1cm отстапување.Стилски и шик дизајн оди добро со било облека во која било прилики како работа, бизнис, датира, дневна, патување, училиштето и ќе се чувствувате удобно да го носат.Топло Совети : Бидејќи димензија над се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да постои 0.Гаранција од wmhshangmao : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Најдобри понуди