• Обновено
Sangean К-200 Мулти-Функција Исправена AM/FM Дигитални Радио Бела

Sangean К-200 Мулти-Функција Исправена AM/FM Дигитални Радио Бела

Rating 
DEN 2199.84

Залиха
Во магацинот.

Ноќ Светлина.И око-фаќање на ноќта светлина со осум светлината settings дефинитивно дава малку светлината на вашите контра-топ.Можете да го поврзете вашиот i Pod или MP3 плеер преку Помошен џек и слушате вашите омилени песни во својата погодност.Јајце Тајмер.Поврзете Вашиот i Pod или MP3 Player You може да го поврзете вашиот i Pod или MP3 плеер преку Помошен џек и слушате вашите омилени песни во својата погодност.Можете исто така имаат можност да снимате 2 говорна порака белешки со секој од 30 секунди за време на траење.лесно поставување, еден допир готвење тајмерот е вграден и ја елиминира потребата за дополнителни тајмер во вашата кујна, за подготовка на храна и други цели.Можете, исто така, имаат способност да се сними две говорна порака белешки од 30 секунди за секој.Од Производителот Sangean е новиот елегантен и уникатен К-200 AM / FM-RBDS Digital Tuning Кујна Радио носи мулти-медиа центар за забава на вашата кујна е комбинација на карактеристики на традиционалните аларм. 2 говорни пораки снимање со секој од 30 секунди за време на траење.Поставување на 5 од вашите омилени FM и 5 часот наутро места и да уживате во најновите песни, вести, зборува радио, и повеќе.Моќ извира покриени од еден ден.Расположение светлина со осум светлината settings.

Основни карактеристики

Најдобри понуди