• Обновено
Грејпфрут Лажици & Грејпфрут Нож, од не ' Рѓосувачки Челик Грејпфрут Utensil Сет, Serrated Раб & Дебела Рачка, Мерач, Виножито Кујна Алатка со Не-стап Позлата за Киви, Десерт, A

Грејпфрут Лажици & Грејпфрут Нож, од не ' Рѓосувачки Челик Грејпфрут Utensil Сет, Serrated Раб & Дебела Рачка,

Rating 
DEN 215.52

Залиха
Во магацинот.

Двојно-Еднострани Serrated Дизајн - Грејпфрут лажици имаат двојно страни serrated работ и удобно во облик на рачка, која е прилагодлива за двете десно и лево раце корисници. √Грејпфрут прибор е добро полиран без нерамни рабови, модерен и убава огледало финиш.Јадете грејпфрут без проблеми и хаос! √Грејпфрут лажици 304 од не ' рѓосувачки челик со половина serrated работ подобро да се олабави и ги одделува дел од кората.Сепак, тоа може да се користи за други мали задачи кои вклучуваат други овошје и зеленчук.И тоа е лесно да одговара на нив со постоечките flatware во вашата кујна.Грејпфрут нож има двојно страни serrated ножот со дебела рачка.Тоа може да се користи за отстранување на делови на грејпфрут, цитрус, киви, лимон, итн, и, исто така, може да се користи за да се направи јаболка, јагоди и авокадо во бебе пире, итн.По-Продажбата на Гаранција Одлучува за најдобар грејпфрут, лажици и ножеви дека не е лесно, иако, ние обезбеди препрати или наплата услуга, ве молиме не двоумете се да се избере нас.Лесно Чистење & Безбедна Употреба - Грејпфрут, лажици и ножеви доаѓаат со не-стап позлата.Тоа може лесно одделни индивидуални грејпфрут кора.Тоа обезбеди подобри опции за споделување на еден грејпфрут.Високо Квалитетен Материјал - Грејпфрут лажица и нож прибор за полнење се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди