• Обновено
Конзола за игри Заштитна Обвивка за PS5 Диск Верзија Конзола Панел Случај Замена Плоча Заштита Покрие Додатоци (Бела)

Конзола за игри Заштитна Обвивка за PS5 Диск Верзија Конзола Панел Случај Замена Плоча Заштита Покрие Додатоци

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Специјално дизајнирани за PS5 оптички диск верзија конзола.Заштита на конзола, dustproof, и издржлив, лесен за инсталација.Школка отворање дизајн не влијае на топлина дисипација на конзола.Пакување Листа : 1 x PS5 Диск Верзија Панел Школка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди