• Обновено
13.5 оз Керамика Кафе Кригла, Чај Првенство за Канцеларијата и Домот, на Кафе, млеко, Cappuccino, Чај, Какао, Житарки, Топло Чоколадо, сет од 2 (Боја : Црна)

13.5 оз Керамика Кафе Кригла, Чај Првенство за Канцеларијата и Домот, на Кафе, млеко, Cappuccino, Чај, Какао,

Rating 
DEN 1656.24

Залиха
Во магацинот.

Оваа кригла има голем капацитет(13.5 оз), кој дефинитивно ќе ги задоволи вашите потреби за канцеларијата и домот.Дизајниран со силна керамички изградба, изработени од олово-бесплатно, кадмиум-бесплатно, високо квалитетна керамика.Погодни за топли и ладни пијалоци.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Голема рачка може да се одржи од ротирачки кога ќе се обидат да се одржи на кригла, која им помага да уживате во вашиот чај/кафе удобно.Така едноставен, но класичен дизајн.Секој кригла е уникатен, бидејќи на посебни реактивен глазура техника.одличен подарок за Празници, родендени и специјални прилики.Ние provide100% задоволство по продажба на услуги, ако има нешто во ред со вашиот ред, само се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме максимални напори да се реши вашиот проблем.

Основни карактеристики

Најдобри понуди