• Обновено
Sealey HVF18IS Индустриски Висока Брзина Кат Фан со Внатрешна Осцилација 18

Sealey HVF18IS Индустриски Висока Брзина Кат Фан со Внатрешна Осцилација 18

Rating 
DEN 4811.76

Залиха
Во магацинот.

18" Индустриски Висока Брзина Кат Фан со Внатрешна Осцилација.Фанови.Индустриското.Висока брзина фан погодна за движење на огромни количини на воздух.Карактеристики новиот патентиран дизајн при што ножеви внатрешно осцилираат безбедно во рамките на фан тело, овозможувајќи им на навивачите за да се покријат два пати повеќе од областа на не-осцилирачки модел.Внимателно избалансирани ножеви обезбеди постојана струење да се заврши област, додека стандарден осцилирачки фан опфаќа само 1/4 од областа во било кое време.Три-брзина моќ избор со switchable осцилација контрола.Робустен лулка стенд овозможува безбедно позиционирање.Погоден за употреба во индустриски, комерцијални, земјоделски, автомобилската работилница и изложбен салон апликации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди