• Обновено
BYWWANG за Kawasaki z1000 Z900 Z800 Нинџа 400 650 250r Z400,Мотоцикл Пак Сигнал Кочница Светилка Индикатор Светлото Flasher Blinker

BYWWANG за Kawasaki z1000 Z900 Z800 Нинџа 400 650 250r Z400,Мотоцикл Пак Сигнал Кочница Светилка Индикатор Светлото

Rating 
DEN 1542.48

Залиха
Во магацинот.

★Изработени од високо квалитетен позлатен Лим и ABS пластика,го Прави вашиот мотор око-фаќање на улица,Симбол на личноста и модата. ★ Парична казна изработка,Издржливи.LED светилка монистра,висока осветленост,е далеку подобри од традиционалните осветлување производи.водоотпорен,ниска топлина, ниска потрошувачка на енергија,кул изглед дизајн го прави на мотоцикл повеќе одделенија. ★Стилски форма,Два Страна Последователни Тече Стил,може да се фати повеќе очите на луѓето на патот,Носи различни сосема нов визуелно искуство,го одликува вашиот автомобил додека се потсетат на другите возила за да се заштити вашата безбедност. ★Лесно да се инсталира,нема промена потребни.Што се инсталирани во возилото тело предната и задната страна и да се обезбеди гаранција за безбедноста на сообраќајот.Ја подобрува безбедноста перформанси при возење, што сте побезбедно и поудобно да се вози. ★ Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Пред да нарачате,треба да се осигураме дека нашите производи се исти како и на вашиот автомобил.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди