• Обновено
АПЦ Smart-UPS XL 2200 Рек Планината 3U SUA2200RMXL3U соодветна Замена на Батеријата Пакет со UPSBatteryCenter

АПЦ Smart-UPS XL 2200 Рек Планината 3U SUA2200RMXL3U соодветна Замена на Батеријата Пакет со UPSBatteryCenter

Rating 
DEN 1860.00

Залиха
Во магацинот.

Нови соодветна замена на батеријата пакет за АПЦ Smart ПРОЗОРЦИ XL 2200 VA Рек Планината 3 U.Компатибилен со : SUA2200 RMXL3 U.Во Парк и Подготвена за Итна Испорака - 1 Година Гаранција вклучени!.Топла Swappable, Без Прекини Потребно - ќе Пристигне составуваат и е подготвен за користење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди