• Обновено
DZGZ Аквариум Декорација Замоци, Растенија, Пештери, Карпи, Driftwood,Смола Занаети Симулација Пластични Водни Растенија

DZGZ Аквариум Декорација Замоци, Растенија, Пештери, Карпи, Driftwood,Смола Занаети Симулација Пластични Водни

Rating 
DEN 1000.56

Залиха
Во магацинот.

Животна средина : Копија на природната средина, откако ќе внесете го резервоарот за вода, дури и не можат да се каже дека тоа е изработен од пластика.Вашата риба ќе уживаат во животната средина обезбедени од страна на овие високи растенија.Тие можат да пливаат и да се скрие во лисјата.Многу погодна за влекачи, мали риби и други водни миленичиња : многу погодна за секој аквариум или терариум.Тоа е многу погоден за територијална риби, мали влекачи, newts, newts, crayfish, newts, змии, итн.!.Најдоброто место да се искачи и се кријат : Без разлика што животните ќе имаат, тие ќе љубов оваа шкрилци пештера..Тие ќе се искачи, се искачи и да одат наоколу и да го користите како се крие место.Ви помогне да го имитираат изгледот на природните живеалишта : имитираат природната средина во пустината.Тоа ќе изгледа одлично во аквариуми, terrariums, и било какви други видови на мали животни средини.Реална рок формации : убава рака-насликани детали направи оваа криенка совршен природен додаток на животните хабитат-тоа ќе мешавина беспрекорно со која било средина, водните или сува.Материјал : Природни resin Modeling : Abstract Purpose : риба резервоарот декорација/ентериерно уредување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди