• Обновено
Косата Clippers, Губење на Алатка за Сечење, 2in1 Електрични Коса Clipper Носот Коса Тример За Мажи USB Полнење Брада Хлапак Машина Нерѓосувачки Челик Сечилото Перат СО KKZY (Бој

Косата Clippers, Губење на Алатка за Сечење, 2in1 Електрични Коса Clipper Носот Коса Тример За Мажи USB Полнење

Rating 
DEN 1888.80

Залиха
Во магацинот.

5*4*4 cm Charging време : 1.Plug and play, и за полнење и приклучување.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи wholeheartedly!.Маслото може да не се вклучуваат во пакет поради воздушен превоз граница,ве Молиме да се разбере.5 h Use време : 90 minutes Voltage : 100 V-240 VPower : 5 WPower снабдување на владата : Универзален USB rechargeable Cleaning метод : На целото тело може да се мијат со water Blade материјал : не ' рѓосувачки steel Package листата : Коса тример *1, полнење преку USB кабел *1, прилагодлив граница чешел *1(1-10 mm), нос коса средување на сечилото *1, ножот заштита капак *1, четка за чистење*1, чешел *1, грижа масло *1(не може да дозволи да брод), англиски јазик наставата.Електрични Професионални Коса Clipperкосата clipper е дизајниран за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.На татко, сопруг, син и дечко ќе љубов оваа врвна прецизност коса clipper за секоја прилика. (Сечилото е перат и лесно да се чисти).

Основни карактеристики

Најдобри понуди