• Обновено
Вокер Lumiled Sedalia Модерна Farmhouse Двојно Стакло на Вратата се Залагаме за Телевизори до 65 Инчи, 1 Пакет, Sable Сива

Вокер Lumiled Sedalia Модерна Farmhouse Двојно Стакло на Вратата се Залагаме за Телевизори до 65 Инчи, 1 Пакет,

Rating 
DEN 8520.00

Залиха
Во магацинот.

Safavieh е доверлив бренд и лидер во почетниот мебел за повеќе од 100 години, обезбедување на квалитет на изработка, неспоредлив стил и најновите трендови.План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Сенка : 11 Висина, 7 Дијаметар.Акцентот Подот Светилка : Хаубата Подот Светилка има и елеганцијата на лак светилка и компактен дизајн за да се вклопат во помали простори.Направени од свилен мека enhanced полиестер влакна.Мешан-материјал силуета и експанзивна tabletop создава идеална позадина да биде домаќин на comfiest филмски ноќи и повеќето забавни види партии.Машина-ткаени изградба. 2 прилагодливи полици зад калено сигурносно стакло врати.

Основни карактеристики

Најдобри понуди