• Обновено
QuickNet Багажникот Кабел Собранието, Влакна Тип: OM5+

QuickNet Багажникот Кабел Собранието, Влакна Тип: OM5+

Rating 
DEN 2332.80

Залиха
Во магацинот.

Влакна Тип : OM5+.Конектор Тип : Pan MPO Женски.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS согласност,минлив исхемичен напад-492-AAAD, IED 60793-2-10 тип A1a.3 Запаливост Оценка LSZH.Примена : центри за Податоци што бараат брз инфраструктура за распоредување со продолжен домет.Мал дијаметар на стеблото кабел собранието го користите 30 до 40% помалку простор кој е идеален за висока густина кабел апликации.OM5+, 24 Влакна Багажникот, Ниска Чад Нула Халоген, Pan MPO Женски Pan MPO Женски, HD Flex Транзиција, Метод, Ултра Вметнување на Косата, со Влечење на Очите на едниот крај - 47 Метри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди