• Обновено
Afrin Не Капе Тешка Метеж Пумпа Магла 15 mL (Пакување од 2)

Afrin Не Капе Тешка Метеж Пумпа Магла 15 mL (Пакување од 2)

Rating 
DEN 650.88

Залиха
Во магацинот.

Добиете носната decongestant спреј со смирувачки ментол.Само 2 до 3 совршено се мери спрејови во секој nostril од Не Капе шише е за сите што е потребно за да се намали носната мембрана и да ви обезбеди со долги-трајни назална конгестија олеснување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди