• Обновено
Блиску до Обичај Постелнина француски Земја Темпирана Мрачно Документ Зелена Тај-Up Valance со Темпирана Мрачно Врски

Блиску до Обичај Постелнина француски Земја Темпирана Мрачно Документ Зелена Тај-Up Valance со Темпирана Мрачно

Rating 
DEN 2760.00

Залиха
Во магацинот.

Valance мерки 52" широк x 24" долго. 100% памук.Поставата ткаенината е од памук sateen.Координирање на прозорец третмани и постелнината се достапни.Направени во САД во нашата шиење соба од страна на квалификувани занаетчии.Бесплатни ткаенина своч по барање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди