• Обновено
СПОРТ-ONDA женски Спортски Маици

СПОРТ-ONDA женски Спортски Маици

Rating 
DEN 218.16

Залиха
Во магацинот.

100% Полиестер.Нежно contoured силуета. 100% катјонската полиестер блокирам.Отстранлив ознака за удобност и relabeling.Стил # : LST353 LS Лесни пространа и високо дише овие влага-wicking вредност цени tees функција Posi Charge технологија за да ја заклучите во боја и да се спречи логоа од исчезнува. 3.8-унца 100% катјонската полиестер блокирам Нежно contoured силуета Отстранлив ознака за удобност и relabeling Само-ткаенина v деколте, Поставени во ракавите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди