• Обновено
YUTINGW 4 Жици Мотоцикл Ретро Куршум Дијамант Леќа LED Пак Сигналот Индикатор за Светло во Кочница Светла Светилка Плувка Хеликоптер Dirt Bike (Боја : Црна)

YUTINGW 4 Жици Мотоцикл Ретро Куршум Дијамант Леќа LED Пак Сигналот Индикатор за Светло во Кочница Светла Светилка

Rating 
DEN 1544.40

Залиха
Во магацинот.

-Додадете визуелна жалба,направи вашиот мотор око-фаќање на улица. -Висока осветленост,брзо вклучување/исклучување на времето за одговор. -Светлата со рефлексивни внатрешни работи максимална видливост. -Состојба : 100% Сосема нов. -Светла боја : Жолто/Црвени. 4 Жици Мотоцикл Ретро Куршум Дијамант Леќа LED Пак Сигналот Индикатор за Светло во Кочница Светла Светилка Плувка Хеликоптер Нечистотија Bike The motorcyle пак сигнал светла се изработени од алуминиум за домување,кои се трајни и се излади.Тоа не само што може да се користи како кочница светлина и водење на светлината,но, исто така, може да се користи како се претвори singnal светлина.Спецификации : Состојба : 100% Сосема нова Светлина боја : Жолто/Red Lens Боја : Amber Mounting топ тема : 10mm Voltage : 12 VMaterial : алуминиум Домување + PC Леќа + LED Bulb Note : Професионалците инсталирате се препорачува да се избегне проблеми предизвикани од неискусни installer!конекција жица различни светлина функција : (1)Црна,Црвена+ : Кочница Светлината(2)Црна,жолта+ : Го Сигнали(3)Црна,Бела+ : Работи Light Package вклучува : 1 пар се претвори сигнал light Installation настава не included Applicability : повеќето монтажа гром 10ММ модели Мотор со DC 12 VNot ТОЧКА одобрени.off road употреба only Minor Модификација Може да Бара Некои Models Please ги прочитате сите опис пред да нарачате производот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди