• Обновено
Се СРЕТНАЛЕ-11 Т-Тријада идентичен Трансформатори Пакет од 10

Се СРЕТНАЛЕ-11 Т-Тријада идентичен Трансформатори Пакет од 10

Rating 
DEN 4914.00

Залиха
Во магацинот.

Категории : -Трансформатори.Аудио Трансформатори.Производителот : -Тријада идентичен.Серија : - се ИСПОЛНЕТИ.Пакување : -Големо .Се СРЕТНАЛЕ-11 Т-Тријада идентичен Трансформатори Digi Key AUDIO XFMR 10 KCT/2 KCT ПРЕКУ HOLEFeatures : Дел Статус : -Активно се Врти Ratio - Основно : Средно : -2.23 : 1 Отпорност - Основно (Ohms) : -10k CT Отпорност - Средно (Ohms) : -2k CT DC-Отпор (DCR) - Основно : -1 k Ohm DC-Отпор (DCR) - Средно : -300 Ohm Трансформатор Тип : -Аудио Спојка Фреквентен Опсег : -300 Hz 100k Hz Фреквенција Одговор : - 2d B Напон - Изолација : -1000 VRMS @ 1 Секунда Вметнување на Косата : Се вратите на Тежината : Животната средина & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Доведе слободни / Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) 1 (Неограничено).

Основни карактеристики

Најдобри понуди