• Обновено
J&C Куче Велосипед со Кошница,Мала Пет Кучиња Торба Превозникот до 12 Фунти,Пред Removeable Милениче Велосипед Кошница -Патна Безбедност со Твоите Малку Кученце Куче, Мачк

J&C Куче Велосипед со Кошница,Мала Пет Кучиња Торба Превозникот до 12 Фунти,Пред Removeable Милениче Велосипед

Rating 
DEN 671.76

Залиха
Во магацинот.

Димензии : 12 x 11 x 11 инчен,за повеќето мали животни,кучиња,мачиња или зајак,многу погодно.Им даде на вашите миленици удобна околина.Стабилен квалитет на 600 D Оксфорд ткаенина, ви даде дебели смисла на повеќе безбедна и цврста.Отворањето на кошница е направена од мрежа крпа за да се олесни протокот на воздух и да се даде кучиња подобра средина.Надвор е зелена рефлексивни лента, може да биде подобро потсетник на толпата да се обрне внимание на безбедноста.Велосипед милениче кошница е лесно да се соберат и расклопување.Тоа не бара никакви алатки и е во прилог на фронт со МАГИЈАТА СТАПЧИЊА.На велосипед со кошница може само да се одржи мал пет до 12 килограми ,кога сте надвор одење или патување,тоа е добар избор за да се носат.Пакетот Вклучува : 1 x Куче Велосипед милениче кошница.Големина Lx Wx H11.8 x 11 x 14.4 инчи, максимален капацитет е до 12 кг Наменета за мали кучиња,мачки и други мали домашни миленици.Куче Велосипед Превозникот Кошница има внатрешни одбор за поддршка Тоа може да биде отстрането ако не ви се потребни.инсталација чекори. 1.Поправи брзо ослободување тока на handlebar. 2.Rull назад, за да се подигне висина на кошница. 3.Поправи велкро рака на велосипед. 4.Нека вашите миленици во.Matal кука тока.прилагодливи и силна рамо, рака.Велкро дизајн за фикс фитинг велосипед.Тоа е на поводник прилог внатре да се задржи yourpets од скокање надвор, плус врвот затвора до околу неа или него.Направени на здрав метална рамка, со солидна оксфорд ткаенина,можете да уживате во сценографијата со твоите кучиња или мачки,и воопшто не грижете се за вашите миленичиња безбедност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди