• Обновено
Hyaluronate-Моно-Биотин, MW 500kDa (100mg)

Hyaluronate-Моно-Биотин, MW 500kDa (100mg)

Rating 
DEN 2212.80

Залиха
Во магацинот.

Хијалуронска Киселина е означен со моно биотин во намалување на крајот.Чистота : >95% lyophilized во прав.Степенот на замена : еден биотин молекула по ХА полимер.Литература : 1) Biotinylated хијалуронска киселина : нова алатка за љубопитство hyaluronate-рецептор интеракции.Bioconjug Хемија., 1994, 5(4) : 370-2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди