• Обновено
На Пријателот Систем Рацете Слободни Куче Поводник Прилагодливи Поводник за Трчање, Џогирање, Обука и Услуги за Кучиња (Редовни, Црна) и Бади Торба Половината Појас

На Пријателот Систем Рацете Слободни Куче Поводник Прилагодливи Поводник за Трчање, Џогирање, Обука и Услуги

Rating 
DEN 957.12

Залиха
Во магацинот.

Тоа е лесен начин да се оди вашето куче и носат сè што ви треба истовремено.Ова е совршена комбинација за куче сопственици и тренери.Магнетни Затворање : магнетното затворање држи сè се обезбеди внатрешноста на чантата и ви овозможува да го отворите тоа брзо, кога ќе треба да се добие нешто од него. -Доаѓа со Пријателот Торба - дизајниран за лекување на обука, измет кеси, носат-сите.Овој пакет вклучува 1x Hands-Free Прилагодливи Куче Поводник (Црна, 22"- 40" Половината) и 1x Другар Торба со Магнетни Затворање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди