• Обновено
АКИ Атмосферски Молив Set - Основни Бои

АКИ Атмосферски Молив Set - Основни Бои

Rating 
DEN 2320.80

Залиха
Во магацинот.

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Decals се вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.Овој сет содржи главните основни бои за да биде во можност да се меша нив и речиси се никакви засенчување ефект и, исто така, атмосферски влијанија.Запомнете дека сите бои може да се користи во многу различни база бои за да се добие различни ефекти.Вклучува Алуминиум боја, совршен за авиони и различни модели.Поставува со пет слики, секој посебно дизајнирани со една единствена цел, да го направи животот полесен за моделирање.Можете да најдете сè од ' рѓа да chipping бои, оваа нова техника, заедно со други вообичаени техники, може да се земе вашиот модел на друго ниво.Совршен за почетник или експериментирале modelers.Основните бои "Сенчење & demotion set" содржи : Светло green Light blue Red Yellow Aluminum.

Основни карактеристики

Најдобри понуди