• Обновено
YOGASASA Еден Рамо Спортски Градник за Жените Тренингот Градници Секси Симпатична Јога Градник

YOGASASA Еден Рамо Спортски Градник за Жените Тренингот Градници Секси Симпатична Јога Градник

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

88% Најлон, 12% Spandex. 【Уникатен Дизајн】 : На рака е на ДЕСНОТО рамо.Две парче дизајн се користи на грбот, Повеќе дише и нодуларен.Можете да се чувствувате Стрес-слободен дури и кога ќе се потење изобилно. 【Дише Мрежа】 : Брзо сушење мрежа внатрешниот дизајн ви нудат максимална удобност и го задржува воздухот тече. 【Медиум Поддршка 】 : Карактеристики отстранлив влошки, еластична ткаенина, и уникатен дизајн за да се обезбеди медиум поддршка.Ќе одлучи што е најдобро за вас! ! !. 【Одговараат Ocassion】 : еден за рамо совршен градник за јога,вежби,фитнес,џогирање,трчање,велосипед,бокс,куглање,тенис,танц,одење било кој тип на тренингот,или секојдневна употреба.Оваа секси спортски градник комбинираат функција и перформанси. 【Обичај Услуга】 : Ќе одлучи што е најдобро за вас.Ние стоиме зад квалитетот на нашите градници и понуда од 30 Дена НЕ постои РИЗИК услуги на клиентите.Ако не сте задоволни од било која причина, се чувствуваат слободни да ни e-mail за помош.YOGASASA се поддржани од страна на гаранција дека вие сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди