• Обновено
Агол Позаоблена Машина со 3 Умира , Круг Цокл Машина за Магацинот за Хартија. Тешки.

Агол Позаоблена Машина со 3 Умира , Круг Цокл Машина за Магацинот за Хартија. Тешки.

Rating 
DEN 1396.80

Залиха
Во магацинот.

Тешки сите метал со појачани челик сечење умре.Хеви метал база за да се задржи на машина стабилна, додека сечење.Идеална за намалување на визит карти, фотографии, летоци, notepads, coroplast одбор, пластични картички, магнет листови, тенка алуминиумска фолија, итн.Сечење дебелина : до 1-1/5" (или 40 визит картички) оџакот на материјал по намали.Тешки сите метал со појачани челик сечење умре на Тешки метали база за да се задржи на машина стабилна, додека сечење Идеален за сечење визит карти, фотографии, летоци, notepads, coroplast одбор, пластични картички, магнет листови, тенка алуминиумска фолија, итн.Сечење дебелина : до 1-1/5" (или 40 визит картички) оџакот на материјал по намали Стандард сечење умира предвидено од : R5, R6 , R7 R5 значи круг радиус 5mm (0.197 инчи) R6 значи круг радиус 6mm (1/4 инчи) R7 значи круг радиус 7mm (0.276) Пакет димензии : 12 x 8 x 9" Пакет тежина : 20 кг.

Основни карактеристики

Најдобри понуди