• Обновено
NTE Електроника R58-4А-Серија R58 Термички Коло Прекинато, 250 Брзо се Поврзете Терминал, 0.10 Ohms Отпор, 4 Amp

NTE Електроника R58-4А-Серија R58 Термички Коло Прекинато, 250 Брзо се Поврзете Терминал, 0.10 Ohms Отпор, 4

Rating 
DEN 278.16

Залиха
Во магацинот.

0.250" (6.35 mm) Брзо се Поврзете Терминали.Не може да биде Рачно Tripped.Визуелно Патување Индикатор.Притисни Копче за да го Ресетирате Прекинувач.NTE Електроника R58-4А-Серија R58 Термички Коло Прекинато, 250" Брзо се Поврзете Терминал, 0.10 Ohms Отпор, 4 Amp.

Основни карактеристики

Најдобри понуди