• Обновено
JRLGD Прирачник за Коса Clipper Миленичиња Чешлање Clipper Не-Електрични Традиционален Стил

JRLGD Прирачник за Коса Clipper Миленичиња Чешлање Clipper Не-Електрични Традиционален Стил

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Повисок Квалитет Направени од не ' рѓосувачки челик, тоа е цврсти и издржливи.Лесно да се чисти.Широка Употреба Ова clipper не е само погодна за сечење на човековите на косата, но, исто така, погодни за домашно милениче чешлање.Тивко Бебиња и домашните миленици може да се плаши од електрична clipper за нејзината бучава, но вие не треба да се грижите за тоа кога ќе го користите овој прирачник clipper.Предизвика таа е тивка и безбедна.Одржување Стави 1-2 пад на анти- ' рѓа, масло на ножот за да се спречи тоа од rusting и чувајте го остри.Сјајна Површина Добро полирање и обработка на перформансите обезбедува својата сјајна површина.Спецификација Материјал : не 'рѓосувачки челик Карактеристики Совршен за средување на човековите на косата и домашно милениче чешлање Силна shearing сила и малку бучава Пред користење, ве молиме да ги анти-' рѓа, масло, па како да не дамка на косата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди