• Обновено
TRC8045P Хексагонални РК Телото Сопствени Спреј Бои Матрицата/Маска Airbrush

TRC8045P Хексагонални РК Телото Сопствени Спреј Бои Матрицата/Маска Airbrush

Rating 
DEN 203.76

Залиха
Во магацинот.

Направени од Страна на TRC-X. Answer : ___________________________ NOTE : Мрежа во сликата не се намали во боја маска, за повикување само. 631 Винил Изградба/ Не-Обновливи.5" 12")1 Лист на Трансфер Лента (8" 12")1 Лист Instructions All димензии се nominal Requirements Weeding вишокот на винил material Adhering да чиста површина и painting Construction631 Vinyl Tech Notes This НЕ е ЕДНОКРАТНО, ЕДЕН пат користете боја маска за Поликарбонат Paints Always направи компатибилност тест пред употреба, користење на погрешна боја и/или боја маска материјал комбинација може да резултира со неуспех на маската.

Основни карактеристики

Најдобри понуди