• Обновено
GM08 Г-дин Хоби Жолта Gundam Маркер, GSI Creos

GM08 Г-дин Хоби Жолта Gundam Маркер, GSI Creos

Rating 
DEN 631.20

Залиха
Во магацинот.

GM08 Г-дин Хоби Жолта Gundam Маркер, GSI Creos.Бојата и двете големи и мали места во зависност од насоката на врвот на перото.Може да се изразат на боја како и конфигурирани.Можете да се наслика и двете големи и мали места во зависност од насоката на совет на пен што се сече дијагонално.

Основни карактеристики

Најдобри понуди