• Обновено
Тетоважа Рка Клип Кабелот Отстранлив Рка Конвертор За Клип Кабелот Текст Пирсинг & Тетоважа Материјали Додатоци Комплет Текст Тетоважа

Тетоважа Рка Клип Кабелот Отстранлив Рка Конвертор За Клип Кабелот Текст Пирсинг & Тетоважа Материјали Додатоци

Rating 
DEN 203.76

Залиха
Во магацинот.

Кабелот Рка Клип Одличен Квалитет : Направен Од Висок Квалитет На Алуминиум ,Челик И Силикони, Цврсти И Издржливи.Директни Interpolation Дизајн.По Конекцијата, Реакцијата Е Осетлива И Еластичен Нема Да Се Намали.Кабелот Конвертор Тешки Едноставна Операција : Едноставно Поврзете Рка Клип Кабелот Конвертор Со Hookline И Тетоважа Машина.На Рка Клип Кабелот Конвертори Може Да Се Користи Како Врска Директно, Нема Други Адаптер Е Потребно.Должност Dc Адаптер За Најдобар Дизајн : Мали Димензии И Мала Тежина Се Направи Тоа Лесно Да Се Носат.Надворешниот Силиконска Маска Штити Од Оштетување.Совршена Врска Ја Прави Контакт Постабилна И Конекцијата Е Доследен.За Премиум Моќ Пакетот Вклучува : 1 Pcs Професионални Рка Клип Кабелот Конвертор Чија Боја Се Случајни.Големина : 2.8 X2 X0.8 Инчи.100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Тоа Е Универзална Може Да Одговара За Сите Типови Тетоважа Машина.Набавка На Машина Dgt Задоволство Ветување : Ќе Ви Даде 100% Задоволство Ветување.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Целосно Задоволни За Рка Интерфејс Конвертори, Само Едноставно Да Го Вратите За Целосна Наплата Или Размена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди