• Обновено
GUIFIER Рацете Слободни Куче Поводник со Торбичка, Прилагодлив Половината Појас со Шок Апсорбирање на Bungee Поводник за Мали, Средни и Големи Кучиња Работи Одење Џогира?

GUIFIER Рацете Слободни Куче Поводник со Торбичка, Прилагодлив Половината Појас со Шок Апсорбирање на Bungee

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

2" широк за удобно носење. ·отпорни на временските.Прошетка на вашето куче на вашето дете во исто време!Доаѓа со два половината торбичка дизајниран да се одржи понудата на измет кеси, копчиња, телефон, картички или други мали предмети.Потоа вклучете да се неверојатни сообраќај се справи кога ви се потребни построги контрола на вашето домашно милениче. ·Измет Торба торбичка : Лесно да се извади ѓубре торба со една рака да се заштити животната средина. ·Поместена Neoprene се Справи со:На поместена neoprene рачка за да се заштитат рацете од руг изгори ако вашето куче е puller.Вашите раце секогаш ќе се чувствувате удобно и по долги прошетки со вашето куче. ·Телефон џеб : Две џеб се доволно големи за да држете го вашиот мобилен телефон, копчиња, паричник, Кредитни Картички.Оваа рацете слободни куче јака е направена со високо-квалитетни најлон webbing и ' рѓа-доказ никел хардвер.Појас, исто така, има двојно D-Прстени. ·Шише за вода Носителот : држи вашиот стандарден 20oz шише вода, да и ја држи прилично snuggly со 2 еластични јамки.Можете да го одржи вашето куче со вашата рака или закачите на било каков вид на куче поводник.Водоотпорен zippered главниот џеб доволно голем за повеќето паметни телефони.Еластична рака фиксна шише за вода на носителот, дополнителни измет торба.Прилагодливи половината појас со двојно D-Прстени – ylon половината појас е 1.Дури и ако сакаат да патуваат светлина, ќе се обично треба да се донесе заедно со неколку мали предмети во секое време ви се обратите за бегство.Се користи како нормален поводник, рамо поводник, двојно поводник, па дури и обука поводник.Додаток Џебови за Вас и Вашето Куче.Dual рачки за целосна контрола – Лесно водење на вашата pup на вашиот поминува низ парк со изграден во половината се справи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди