• Обновено
Контакт Чувар Бизнис Картички & Белешки Носителот, Мали (800207)

Контакт Чувар Бизнис Картички & Белешки Носителот, Мали (800207)

Rating 
DEN 1173.60

Залиха
Во магацинот.

30 лепило забелешка страници (3.25 x 1.625 Инчи) совршено големина за да ги собере на бизнис картички.Две складирање џебови за двете сопственик и контакт бизнис картички.Силна еластична затворање.Контакт Чувар семејството на производи нуди едноставни начини за да се задржи бизнис картички и ракописниот состанок белешки заедно и организирани.Овие производи се наменети за поддршка на комплексни динамика вклучени во искуството на состанокот на нов бизнис контакт.Контакт Чувар помага да се организира важни контакти и критички забелешки за идна употреба.Оваа уникатна алатка ви помага да се даде приоритет на вашиот follow-up на ефикасен начин и филтер за нови контакти пред да влезат во нив во вашиот дигитален контакт база на податоци.Дизајниран за саеми, конференции, семинари и вмрежување.Совршен за продажба луѓе, менаџери, купувачи, шоу посетителите, изложувачите, настан planners, networkers и повеќе!Refillable за континуирана употреба.Мал Контакт Чувар е картичка случај паричникот дека е џеб големина (2.5 x 4 инчи) да се задржи на раце слободни.Тоа вклучува џебови за корисникот сопствен бизнис картички и за примени картички, како и уникатна леплива белешка рампа со 30 наредени забелешка страници совршено големина (3.25 x 1.625 инчи) да одговара на бизнис картички.

Основни карактеристики

Најдобри понуди