• Обновено
Кабел Организатор Торба - Супер Големи 3 Слој Електронски Патни Организатор Случај со Shockproof Pokect за Таблет, Кабелот организатор со DIY Површина Патна торба за Полначи,

Кабел Организатор Торба - Супер Големи 3 Слој Електронски Патни Организатор Случај со Shockproof Pokect за Таблет,

Rating 
DEN 695.76

Залиха
Во магацинот.

Постои голем патент џеб на првиот и третиот слоеви, која може да се користи за чување на таблети под 7.5 mm EPE бисер сунѓерот на секој слој за заштита на вашата опрема во сите правци.Smof Техника Pounch е вашиот одговор!.Надворешниот слој на 600 D Оксфорд ткаенина има добра воздух permeabilit, засенчување, влага пренос и отпорност на триење;. 【Три-слој мултифункционален простор за складирање】 три-ниво структура е погодно за да складирате електронски уреди од различни големини и видови.Изборот на високо-квалитетните материјали ќе ја заштитите вашата електронска опрема во сите аспекти и продолжување на работниот век на чување торба, на тој начин заштедувајќи ви цената на постојано местото на складирање торба. 【Да се направи патување поудобно】 Со цел да се направи полесно за вас да ги електронска опрема во било кое време додека патуваат, задниот дел на торбата има дизајн кој може да се зацврсти на врвот на количка случај.На патент торба специјално дизајнирани за игра картички, SD картички, SIM картички и мал USB флеш драјвови.Вие само треба да се стави на чување кеса на прачка на куфер без да се грижиш за торба паѓа.Вкупно 14 мрежа прегради можат да се сместат кабли на различни должини.Можете да се донесе вашиот компјутер и мобилен телефон додатоци, 9,7-инчен Ipad и да се Префрлате, Б5 големина на читање и да се Поттикне, сертификати, Хлапак, козметика или други алатки.Перење метод : рака мие или машина за миење.Во споредба со други патни организатор кеси, Тоа има поголема искористеност и практичност.Големина : 8.【ЕКСТРА ГОЛЕМ капацитет електронски складирање торба】 три-слој дизајн и голем капацитет се погодни за складирање на електронски уреди за семејството да патуваат, како што таблет , мобилни напојување, полнач, кабли, хард дискови, слушалки, мобилни телефони или други електронски додатоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди