• Обновено
Иновативни Fabricators, Inc. Крава Бизнис Картичка Носителот

Иновативни Fabricators, Inc. Крава Бизнис Картичка Носителот

Rating 
DEN 384.00

Залиха
Во магацинот.

Фабрикувани од 18 мерач челик - силни и издржливи.Има стандардна големина на бизнис карти.Прав грб заврши - висок квалитет.Бесплатни стои - со цел да стојат на површината.Произведено во САД.Детали за Овој бизнис картичката во држачот се фабрикувани од 18 мерач челик и готови со висок квалитет во прав грб.Тоа е ласерски сече со извонреден квалитет и детали.Тоа има магацинот на стандард 2" x 3.5" бизнис картички.Произведено во САД!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди