• Обновено
Црна Кањонот на Црна Кокос Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот на Црна Кокос Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Rating 
DEN 1250.40

Залиха
Во магацинот.

Мирис : Црна Кокос (Крем, buttery кокос ).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Црна Кокос (Крем, buttery кокос ).

Основни карактеристики

Најдобри понуди