• Обновено
EasyView Премиум 1.5-Инчен Врзива со Јасна-Прикажете ги Опфаќа, 3-Прстен Врзива за на Училиште, Канцеларија или Дома, Обоени Врзивно Тетратки, Пакет од 6, D Прстен, Бела

EasyView Премиум 1.5-Инчен Врзива со Јасна-Прикажете ги Опфаќа, 3-Прстен Врзива за на Училиште, Канцеларија

Rating 
DEN 887.76

Залиха
Во магацинот.

ЈАСНО ВНАТРЕШНИ ЏЕБОВИ : Чувајте важните документи, белешки, и повеќе во практични џебови на внатрешноста од предниот и задниот покрива.Ние сме посветени на еколошки материјали, и ние занает секој производ да биде на високо-квалитетни, достапни и еколошки свесни.Дали треба жолта врзива, црвена врзива, или сина врзива, имаме она што ви треба.5-инчен 3-прстен врзивно доаѓа опремена со 2 внатрешни џебови : 1 во внатрешноста на предниот поклопец и 1 во внатрешноста на задниот поклопец.Д-ПРСТЕН ИЛИ КРУГ-ПРСТЕН ВРЗИВА : Овие големи врзива дојде во круг-прстен или D-прстен сорти, па можете да го изберете вистинскиот тип за да ги задоволат вашите потреби.Без разлика на вашиот организациски потреби, нашите врзива ќе ви помогне да останете на врвот на секој предмет, рок и проект.Круг-прстен врзива секој држи до 275 листови хартија, и Г-прстен врзива секој држи до 350 листови.Студентите може да ги красат нивните сопствени опфаќа да се направи секоја врзивно уникатна за нив!Овие врзива за на училиште и на работа ќе ви помогне да останете организирани.ЈАСНО ВРЗИВНО ОПФАЌА : Овие јасна-view врзива имаат јасни џебовите на предната и задната за целосно прилагодување.Организирање на вашиот дом, ученичкиот дом или канцеларија со нашите 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди